Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Drodzy Parafianie!

Ponieważ dwóch z naszych kapłanów otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa (od pewnego czasu przebywali w izolacji i ostatnio nie mieli kontaktu z wiernymi czują się dobrze :) ), pozostali kapłani i pracownicy zostali objęci kwarantanną.

Kaplica Adoracji pozostaje otwarta codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 17.15 i jest możliwość indywidualnej modlitwy.

Wszystkie intencje przyjęte na Msze święte będą codziennie odprawiane przez księży prywatnie na plebani, a niektóre z nich normalnie w kościele przez kapłana spoza naszej wspólnoty mieszkalnej.

Na chwilę obecną wszystkie Msze święte i nabożeństwa odbywają się normalnie w kościele, bo nie mamy konieczności zamykania kościoła.

Niestety nie będzie czynna kancelaria parafialna aż do odwołania.

Nabożeństwa różańcowe z wypominkami listopadowymi codziennie o 17.15.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 570-979-070

Można też kontaktować się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętamy o was w modlitwie i również Was o nią prosimy za nas i naszą parafię w tym trudnym czasie.

Dziękujemy za zrozumienie.

Wasi duszpasterze !!!

Myśl św. Brata Alberta

Nie chcę pociechy ani nieba, pogardzam potępieniem. Chcę cierpieć z Ukochanym, Chrystusem się karmię. On we mnie żyje, nie mogę czynić ani chcieć inaczej niż On. Święty, Święty, Święty.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

341122
Dzisiaj: 243
Wczoraj: 1,553
Ten miesiąc: 15,578