PONIEDZIAŁEK – 1 CZERWCA 2020
6.30 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
6.30 – + Ludwik Zajda – od brata Krzysztofa z rodz.
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
7.00 – + Marek Śmiarowski (9 r. śm.)
7:00 – + Eugeniusz Tyka (1 r. śm.) – od żony z rodz.
7:00 – + Jan Kopeć – Od Moniki i Kazimierza Smoleń
7.00 – + Janina Wyszogrodzka – od Ireny Makuła
18.00 – + Stanisław Hyla (33 r. śm.)
18.00 – + Andrzej Bomba (5 r. śm.), Bronisława (f.) Borecka (10 r. śm.), Halina Seidl - Śmielowska
WTOREK – 2 CZERWCA 2020
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
6.30 – + Edward
6.30 – + Krystyna Szczypka – od syna Andrzeja z żoną
7.00 – + Elżbieta Odrobińska – od pracowników i właścicieli firmy Emka
7.00 – + Aurelia Leśniak – od matki chrzestnej
7.00 – + Jan Kopeć – od Honoraty i Krzysztofa Smoleń z dziećmi
18.00 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
18.00 – + Franciszek Róg
ŚRODA – 3 CZERWCA 2020
6.30 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
6.30 – O Boże błog. w rodzinie Janusza i Bogusi
6.30 – + Tibor Marszałek i rodzice
7.00 – + Andrzej i Marianna Wieczorek
7.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji Dominika w 2 r. urodzin
7.00 – + Paweł Fudalej – od rodziców
7.00 – + Jan Kopeć – od chrześnicy Janiny Pawlak z Dobrej z rodziną
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 4 CZERWCA 2020
6.30 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
6.30 – + Halina Paryła – od rodz. Szczepaników
6.30 – + Romuald Przytuła
7.00 – Dziękczynno – błagalna w 8 r. ślubu Małgorzaty i Łukasza, o Boże błog. i potrzebne łaski
7.00 – + Stanisław Koterwa
7.00 – + Janina Szyszka – od rodz. Jaskierskich
7.00 – + Jan Kopeć – od Ireny i Piotra Smoleń z dziećmi
18.00 – W intencji Kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne – od Straży Honorowej NSPJ
PIĄTEK – 5 CZERWCA 2020
6.30 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
6.30 – + Halina Paryła – od sąsiadów os. Kościuszkowskie 10, klatka 4
7.00 – Dziękczynno – błagalna w 55 r. ślubu Anny i Stanisława Bąk, o Boże błog. i potrzebne łaski
7.00 – Dziękczynno – błagalna w 17 r. ślubu Anny i Pawła Tylków, o Boże błog. i potrzebne łaski
7.00 – + Helena Jasińska – od sąsiadów
7.00 – + Jan Kopeć – od Krystyny i Dariusza Staśko z rodziną
17:00 – + Adam Kowalski, rodzice, teściowie i ++ z rodz.
18:00 – + Helena Łazarczyk, 2 r. śm.
18:00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy – od Straży Honorowej NSPJ
SOBOTA – 6 CZERWCA 2020
6.30 – + Tadeusz Strzępek (greg.)
6.30 – + Tomasz
6.30 – + Władysław Marzec – od siostry Weroniki
6.30 – + Józef Prusak, syn (greg.)
7.00 – + Małgorzata Starowicz – od Szkoły Podstawowej nr 155
7.00 – + Stefania Bebło – od chrześnicy Danuty z rodz.
7.00 – + Jan Kopeć – od Haliny i Andrzeja Gąsior
7.00 – + Alfreda (f.) Konior – od Grażyny i Łukasza Jędrzejek
18:00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
18:00 – Dziękczynno – błagalna w 50 r. ślubu Marii i Adama Kmitów, o Boże błog. i potrzebne łaski