PIĄTEK – 30 PAŹDZIERNIKA 2020
6.30 – + Władysław Lach – od koleżanek i kolegów córki Edyty z firmy „Valeo”
6.30 – + Beata Mądzielewska – od teścia i teściowej
6.30 – + Genowefa Szczurek – od brata Wacława
7.00 – + Jan Koryga, żona Stanisława (f.)
7.00 – + Witold Majka – od Romana i Małgorzaty Trepa z dziećmi
18.00 – + Stanisława (f.) Mistal (greg.)
18.00 – + Stanisław Łój
SOBOTA – 31 PAŹDZIERNIKA 2020
6.30 – + Artur Ozimek, 13 r. śm.
6.30 – + Aleksander i Aleksandra Pistol
6.30 – + Witold Majka – od wnuków i prawnuków
7.00 – + Józef Marciniak – od koleżanek Agnieszki z pracy
7.00 – + Natalia i Władysław Jedynak – od córki, syna i wnuków
7.00 – + Leszek Marek – od Zofii Murzyn z rodziną
18.00 – + Andrzej Chorążak
18.00 – + Elżbieta, Kazimierz, Joanna Wilczak, + Janina, Władysław Kaczor
NIEDZIELA – 1 LISTOPADA 2020 – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
6.30 – + Genowefa Nowak, syn Adam, Stanisław, Maria, Katarzyna Chlebda
8.00 – ++ Wypominani
9.30 – + Paweł Delikat, Władysława (f.), Józef Żegleń
11.00 – + Edward Piechnik, Aniela i Michał Bodurka, Rudolf Herod
13.00 – Za parafian
14.15 – + Bożena Stempak i zm. z rodziny
16.00 – Żywy Różaniec
18.00 – + Marek Szlachetka (greg.)
19.15 – + Witold Zaród
PONIEDZIAŁEK – 2 LISTOPADA 2020 – DZIEŃ ZADUSZNY
6.30 – + Anna Tyliszczak
6.30 – + ks. Jacek Pietruszka
8.00 – + Zbiorowa w intencji wypominanych
8.00 – + Marek Szlachetka (greg.)
9.30 – + Ks. Henryk Cabała, ks. Franciszek Kolebok, Mieczysław Kozioł
16:00 – + Zbiorowa w intencji wypominanych
18:00 – + Mikołaj Gebhardt
18:00 – + Ludwika (f.), Andrzej, Konstanty Mazur
WTOREK – 3 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Władysława (f.)
7.00 – + Władysław Marzec – od Agaty i Janusza Prokopek
7.00 – + Józef Dyba, rodzice Regina i Józef, siostra Maria Lucylla, Janina, Jan Tadeusz, Maria, + Franciszka (f.), Józef Dyba, Jan Ferenc
18:00 – + Barbara Łojek, 1 r. śm., Tadeusz Łojek, 6 r. śm.
18:00 – + Magdalena i Rudolf Płachta, Anna Gadzina, Katarzyna Gadzina, Teresa, Ludwik Gadzina
18:00 – + Jan Wojtaszek, 3 r. śm.
ŚRODA – 4 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – + Leszek Marek – od swatów z Jasła
6.30 – + Józef Chudy, 33 r. śm.
7.00 – + Feliks, Ludwika (f.) Bereta
7.00 – + Józefa (f.) i Józef Wieczorek, Marianna i Szczepan Rakoczy
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 5 LISTOPADA 2020
6.30 – + Marek Szlachetka (greg.)
6.30 – ++ rodzice i rodzeństwo z rodz. Chrzanowskich i Lipczyńskich
6.30 – + Zofia Burnóg – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Łapanowie
7.00 – + Marian Ulmaniec oraz rodzice z obu stron
7.00 – + Krystyna Milczanowska – od sąsiadów
7.00 – + Józef Druzgała – od sąsiadów os. Dywizjonu 5, klatka 5 i 6
18.00 – W intencji Kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne – od Straży Honorowej NSPJ