CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Edward Król, 20 r. śm.
6.30 – + Jan Czarnota – od rodziny
6.30 – + Marek Miśtak – od Danuty i Krzysztofa Miśtaków
7.00 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla rodziny Krzysztofa, Sławomira, Mirosława
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Janusz Sikora – od sąsiadów z 6 klatki
18.00 – + Janusz Gacek, 1 r. śm.
PIĄTEK – 17 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Dorota Czarnota – od rodziny
6.30 – + January Zdral – od rodziny Kogutów
7.00 – + Janusz Sikora – od sąsiadów z 6 klatki
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Danuta Sikocińska, mąż Jerzy – od Marii z dziećmi
18.00 – + Janina Pajdo – od sąsiadów z bl. 47, kl 5
18.00 – + Jacek Bańka
SOBOTA – 18 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Piotr, Eugeniusz, Janusz, Eugeniusz Sobucki
6.30 – ++ z rodz. Obarów; + Bolesław Borowiec
6.30 – + Aleksander Dolaś – od żony Stanisławy
7.00 – + s. Maria Lucyla Janik, Antonina Kruk, Regina, Józef Janikowie, Józef Dyba
7.00 – + Stanisław Kozłowski, 2 r. śm.
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
18.00 – + Mieczysław Wojnarowski, 12 r. śm.; + Genowefa, Stanisław
NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Stefan Maciejaszek i zmarli z rodziny
8.00 – + Władysław, Czesław Dziekan
9.30 – + Anna Kozera, 15 r. śm.
11.00 – + Edward Piechnik, 2 r. śm.
13.00 – + Roman Kolasiewicz, 43 r. śm.
14.15 – Za parafian
16.00 – Róże rodziców
18.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
19.15 – + Jan i Stanisława (f.) Marcjanowiczowie
PONIEDZIAŁEK – 20 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Grzegorz Ogonowski – od kuzynki Ani Czuban z rodz.
6.30 – + Maria Cygankiewicz – od sąsiadów z os. II Pułku 13
7.00 – + Anna Wierzbicka, 9 r. śm.
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
18.00 – + Amelia, Franciszek, Mieczysław
WTOREK – 21 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Maria Cygankiewicz – od siostry Teresy
7.00 – + Józef Tylka – od sąsiadów z os. Kościuszkowskiego 6
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Aleksander Dolaś – od syna Karola i córki Joanny
18:00 – + Zofia, 8 r. śm. i Stanisław Łachowie – od córki z rodziną
ŚRODA – 22 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Władysława (f.) Zając – od rodzin Rynduch, Karasek, Dawi
6.30 – + Franciszka (f.) Maciaś – od koleżanki Zofii Trufiasz i rodz. Figlany
6.30 – + Krzysztof Nowiński – od sąsiadów
7.00 – + Jan Góral, 11 r. śm.
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Renata Bilińska, 6 r. śm.
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy / Przez wstawiennictwo św. „CHARBELA”