CZWARTEK - 02 CZERWCA 2022
6:30 - + Ewa Kułacz (greg.)
6:30 - + Jerzy Kaczmarczyk - od rodz. Berków
6:30 - + Maria Rybka - od Zofii Budek
7:00 - Dziękczynno - błagalna za Izabellę i Piotra Królów w 10 r. ślubu z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej
7:00 - + Jan i Jadwiga Prząda, 11 r. śm.
7:00 - + Jan Binkiewiecz - od sąsiadów z kl. 4 i od pani Bogusławy z kl. 3
18:00 - W intencji Kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne – od Straży Honorowej NSPJ
18:00 - + Franciszek Róg
PIĄTEK- 03 CZERWCA 2022
6:30 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Władysławy (f.) Stabrawy
6:30 - + Czesław Wasila - od sąsiadów
6:30 - + Władysław Niedzielski - od żony
7:00 - + Ludwik Płaneta - od rodziny Anny i Roberta Noszczyńskich
7:00 - + Józef Romowicz - od kolegi Antoniego z rodziną
7:00 - + Józef Zając - od córki Adrianny z mężem Irkiem
17:00 - + Antoni Wandas; + Maria Bąk
18:00 - + Ewa Kułacz (greg.)
18:00 - Wynagradzająca NSPJ za grzechy – od Straży Honorowej NSPJ
18:00 - + Michał Wieczorek, 26 r. śm.
SOBOTA - 04 CZERWCA 2022
6:30 - + Ewa Kułacz (greg.)
6:30 - + Jan Kasprzak
6:30 - + Edmund Rusiecki; + Bogumiła Konieczna
6:30 - + Czesław Wasila - od sąsiadów
7:00 - + Cecylia Kapusta - od sąsiadów z os. Kościuszkowskiego 10, kl. 2
7:00 - W intencji Małgorzaty i Łukasza w 11 r. ślub z prośbą o Boże błogosławieństwo
7:00 - + Maria Celej, 3 r. śm. - od rodziny
7:00 - + Teofila i Stanisław Ząbek oraz zm. z rodz. Wawrzeniów i Ząbków
18:00 - RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
NIEDZIELA - 05 CZERWCA 2022
6:30 - + Stanisława (f.) Zdrodowska, 38 r, śm.
6:30 - + Ewa Kułacz (greg.)
8:00 - ++ Wypominani
8:00 - Za parafian
9:30 - + Marek Śmiarowski, 11 r. śm.
11:00 - + Paweł Delikat; + Władysława (f.) i Józef Żegleń
13:00 - + Genowefa, Tadeusz i Jan
14:15 - + Franciszek Rodzaj, 3 r. śm.
16:00 - Żywy Różaniec
18:00 - + Helena Łazarczyk
19:15 - + Mirosława (f.)
PONIEDZIAŁEK - 06 CZERWCA 2022
6:30 - + Ewa Kułacz (greg.)
6:30 - + Jerzy Kaczmarczyk - od Krystyny Bartosz
6:30 - + Czesław Wasila - od sąsiadów
7:00 - + Agata Skotarczyk - od Agnieszki i Darka Zielińskich
7:00 - + Józef Zając - od córki Agnieszki
18:00 - + Ewa, Wojciech, Jan, Józef Markowicz
18:00 - + Irena Trzcińska, 3 r. śm., mąż Roman
WTOREK - 07 CZERWCA 2022
6:30 - + Stanisław Sikora, 32 r. śm.
6:30 - + Leszek Plewicki - od sąsiadów z os. Kościuszkowskiego 6, kl. 1
6:30 - + Czesław Wasila - od sąsiadów
7:00 - + Tomasz Sitarz i zm. z rodziny
7:00 - + Roman Dziwota - od chrześniaka Roberta
7:00 - + Jadwiga Mielecka - od sąsiadów z klatki
18:00 - + Adam Kowalski, jego rodzice, teściowie, zmarli z ich rodzin
18:00 - + Ewa Kułacz (greg.)
ŚRODA - 08 CZERWCA 2022
6:30 - + Ewa Kułacz (greg.)
6:30 - + Józef Tyliszczak - od sąsiadów z osiedla Dywizjonu 48, kl. 2
6:30 - + Czesław Wasila - od sąsiadów
7:00 - + Stanisław Kaczka - od szwagierki Zofii Zygmunt z rodziną
7:00 - + Krzysztof Kuraciński - od kolegów z osiedla Kościuszkowskiego
7:00 - + Maria Bubak - od syna Jurka z żoną i wnuka Pawła z rodziną
18:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy