Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Bernarda opata i doktora Kościoła, we wtorek św. Piusa X Papieża, w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, w piątek Święto św. Bartłomieja Apostoła. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

2. Akcja katolicka naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę do Warszawy w dniach 7. - 9. września br. Bliższe informacje w gablocie Akcji i na plakatach.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy pielgrzymowali pieszo na Jasną Górę z grupą nr 29 świętego Brata Alberta na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 sierpnia w naszej parafii.
W programie: o godz. 16.00 – Msza święta a po niej prezentacja zdjęć oraz spotkanie przy stole w Auli.

4. Także w przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2019. Ofiary złożone za kalendarze są przeznaczone na misje prowadzone przez to zgromadzenia zakonne.

5. Zachęcamy do czytania dobrej prasy katolickiej dostępnej z tyłu kościoła.

6. Niech Maryja którą będziemy czcili w tym tygodniu jako Królową oraz patroni najbliższych dni wypraszają nam zdrowie i błogosławieństwo Boże.

7. W ostatnich dniach odeszli z naszej wspólnoty parafianie: Helena Sroka Dywizjonu 26, Maria Krysińska Albertyńskie 19, Leon Cholewa Dywizjonu 44, Emil Białończyk Albertyńskie 22. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu | Hosting: Kylos