Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Drodzy Przyjaciele,

W dniu 20 września 2019 roku o godz. 19.00 w Operze Krakowskiej będziemy gościć zespół z Japonii, który przedstawi muzyczną opowieść o trudnych dziejach chrześcijaństwa w Kraju Kwitnącej Wiśni pt. „Zapomniani chłopcy”.

Inspiracją do napisania opery było przesłanie misyjne Ojca Maksymiliana Kolbe, którego sylwetka jest dobrze znana także w czasach współczesnych w Japonii.

Utwór muzyczny, który zostanie zaprezentowany już niebawem w Krakowie, jest wystawiany na scenach Japonii i Europy od kilkunastu lat i zyskał przychylność Ojca Świętego Jana Pawła II.

Podczas wrześniowego przyjazdu do Polski japońscy artyści zaprezentują operę również w Niepokalanowie, Warszawie i Oświęcimiu.

Sprzedaż biletów w cenie 25 zł prowadzi kasa Opery Krakowskiej, tel. do kasy 12 296 62 60 (61).

Facebook

Małgorzata Dąbrowa-Kostka
Odpowiedzialna za promocję wydarzenia

Myśl św. Brata Alberta

Nikt nie idzie sam do nieba. Rozbić naczynie, zapach się rozejdzie. Nie tylko będziemy Boga kochać, ale inni Go przez nas pokochają. A to jest coś.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

392994
Dzisiaj: 17
Wczoraj: 174
Ten miesiąc: 6,193