Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Chcąc zachęcić dzieci i młodzież do kreatywnego udziału w obchodach 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, a także pragnąc urozmaicić okres kwarantanny domowej, Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie ogłasza Konkurs plastyczny na najciekawszą „Pocztówkę do Nieba” adresowaną do św. Jana Pawła II.

„POCZTÓWKA DO NIEBA”

To inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych:

1. Dzieci w wieku 4-6 lat

2. Dzieci w wieku 7-10 lat

3. Dzieci w wieku 11-15 lat

JAK TO DZIAŁA?

1. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu dostępnym na stronie internetowej Organizatora: https://archimuzeum.pl/ogloszenia

2. Stwórz własną pocztówkę adresowaną do św. Jana Pawła II – technika dowolna (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.).

3. Z pomocą rodziców lub opiekunów wypełnij Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://archimuzeum.pl/ogloszenia

4. Zrób zdjęcie lub zeskanuj swój projekt pocztówki.

5. Zdjęcie lub skan wraz z uzupełnionym Formularzem zgłoszeniowym prześlij drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TERMIN PRZYJMOWANIA PRAC KONKURSOWYCH UPŁYWA 17.05.2020 O GODZ. 17:00.

O wynikach Konkursu powiadomimy Cię drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej 20.05.2020 r.

Wszystkie nadesłane prace Konkursowe zostaną udostępnione na stronie internetowej Organizatora oraz w mediach społecznościowych.

Przed zgłoszeniem udziału w Konkursie prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Dodatkowe informacje dostępne również na stronie internetowej Organizatora: www.archimuzeum.pl oraz Facebooku.

Myśl św. Brata Alberta

Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352354
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 158
Ten miesiąc: 5,698