Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Szczęść Boże!

Jako twórcy filmu o św. Józefie pt. “Opiekun” otrzymaliśmy niecodzienną możliwość, aby w Roku św. Józefa, w dniu Jego święta (tj. 19 marca), złożyć intencję do modlitwy podczas sumy odpustowej w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu!

Eucharystii o godz. 12.00 będzie przewodniczył J. E. Ks. bp Damian Bryl, a my możemy złożyć wszelkie intencje osób zaangażowanych w powstanie “Opiekuna” oraz wspierających nasze różnorakie działania.

Jeśli masz w swoim życiu coś co wymaga wstawiennictwa św. Józefa (najczęściej oddajemy mu sprawy związane z rodziną, wiarą, pracą, finansami) to złóż intencję tutaj do 18 marca, do godziny 12:00.

Pozdrawiam Cię serdecznie, z Bogiem +

Andrzej Sobczyk

Myśl św. Brata Alberta

Patrzę na Jezusa w Jego Eucharystii: czyż Jego miłość mogłaby obmyśleć jeszcze coś piękniejszego? Skoro jest Chlebem i my bądźmy chlebem. Skąpy jest ten, kto nie jest jak On. Dawajmy siebie samych.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

326427
Dzisiaj: 78
Wczoraj: 355