Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Świętuj z nami 5. rocznicę ŚDM w Krakowie!

5. rocznica ŚDM Kraków 2016

Od Światowych Dni Młodzieży w Krakowie mija 5 lat. W tym czasie wiele się zmieniło, jednak niejeden z nas ciągle ma w pamięci dźwięki hymnu "Błogosławieni miłosierni", wieczorne czuwania na Campus Misericordiae czy słowa papieża Franicszka. To wspomnienia przenoszą nas do pięknych wydarzeń sprzed 5 lat!

5. rocznica ŚDM Kraków 2016

Do tamtych chwil przenoszą nas także wyjątkowe gadżety - stworzone na ŚDM w Krakowie. Są one nieodłącznym symbolem wydarzeń z 2016 r. Jednak ich funkcjonalność i trwałość sprawia, że będą towarzyszyć nam przez wiele lat. W Księgarni św. Stanisława znajdziesz pełną kolekcję oficjalnych gadżetów ŚDM - plecaki pielgrzyma, chusty, powerbanki, koszulki, polary, magnesy, czapki oraz książki. Polecają się także dla pielgrzymów!

5. rocznica ŚDM Kraków 2016

Wyjątkowa rocznica to także wyjątkowe prezenty! Z tej okazji wszystkie produkty z kolekcji ŚDM znajdziecie w świetnych cenach! Jednak to nie wszystko, do każdego zamówienia dodajemy brelok ŚDM gratis! Świętuj z nami 5. rocznicę ŚDM Kraków 2016!

5. rocznica ŚDM Kraków 2016

Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera, kliknij tutaj. 

 

track

 

 

Myśl św. Brata Alberta

Dopuszcza Pan Bóg złe, ażeby je w dobre przemieniał, niech będzie zawsze uwielbiony.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

392998
Dzisiaj: 21
Wczoraj: 174
Ten miesiąc: 6,197