Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

 

Wygraj atrakcyjne nagrody ciesząc się wakacjami.

EKO-fotograficzny konkurs.

 

Jesteś na wakacjach, masz przy sobie aparat lub telefon? Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody fotografując piękno świata przyrody?

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Zrób 25 fotek otaczającej Cię rzeczywistości w kontekście szeroko rozumianej ekologii. To mogą być ujęcia piękna przyrody, pozytywnych zachowań ekologicznych, symbiozy człowieka z przyrodą. Mogą to być także przykłady skutków działań antyekologicznych (dewastacja przyrody, zaśmiecenie, zanieczyszczenie wód itp.). Pamiętajcie, żeby zdjęcia nie zawierały twarzy.

Masz szerokie pole do popisu, liczymy na Twoją kreatywność, ale i na celne uchwycenie tematu. Zależy nam na promowaniu ekologii wśród młodzieży, stąd do każdego ujęcia podchodźcie właśnie z takim założeniem.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 31 października 2021 r., ale możecie je przesyłać już teraz.

Nagrodami będą bony umożliwiające dokonanie zakupu wybranego przez Ciebie sprzętu elektronicznego: laptop, tablet, smartfon, aparat fotograficzny… Twój wybór. Nagrody czekają na 20 zwycięzców!

Realizuj pasję i wygrywaj:

  1. nagroda - 1500 zł,
  2. nagroda - 1200 zł,
  3. nagroda - 1000 zł,

17 nagród za kolejne miejsca – bony na kwotę 400 zł.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych i podnoszenie świadomości ekologicznej w społeczeństwie. Być może udział w konkursie będzie dla kogoś początkiem pięknej przygody w pracy w mediach, a może ktoś po prostu odkryje w sobie nową pasję.

Kontakt oraz szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie ekomaika.pl w zakładce KONKURS.

Konkurs realizowany przez Ekologiczną Agencję Informacyjną pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej.

Myśl św. Brata Alberta

Kościół to sukcesja nieprzerwana świętych: ludzi, czynów i zasad, która łączy w jedną całość mnóstwo ludzi, którzy żyli na świecie od dawna i żyją, niektórzy są w niebie i w czyśćcu, inni na ziemi, a wszyscy są złączeni w jednym duchu, wspomagają się wzajemnie i ze sobą komunikują. To jest Kościół katolicki, święte ciało, choć w nim dużo członków chorych albo umarłych.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

393003
Dzisiaj: 26
Wczoraj: 174
Ten miesiąc: 6,202