Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Osiedle Albertyńskie

Blok 16 (m. 1-60), 02.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 16 (m. 61-120), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 17 (cały) 05.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 18 (m. 1-75), 27.12.18 czwartek, od godz. 15:00, ks. Jan Seremak

Blok 19 (cały), 28.12.18 piątek, od godz. 14:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 20 (klatka 1-5), 25.01.19 piątek, od godz. 14:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 21 (m. 1-66), 14.01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 21 (m. 67-132), 16.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 22 (m. 1-60), 11.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 22 (m. 61-135), 14.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 24 (m. 1-80), 09.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 25 (m. 1-30), 28.12.18 piątek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 25 (m. 31-60), 29.12.18 sobota, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 26 (m. 1-30), 02.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 26 (m. 31-60), 03.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 27 (m. 1-60), 28.12.18 piątek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 28 (klatka 1,2), 09.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 28 (klatka 3), 10.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 29 (m. 1-135), 29.12.18 sobota, od godz. 9:00, ks. Jan Seremak

Blok 30 (m. 1-50), 17.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 30 (m. 51-132), 19.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 31 (cały), 09.02.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 33 (cały), 27.12.18 czwartek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 34 (m. 1-60), 28.12.18 piątek, od godz. 15:00, ks. Jan Seremak

Blok 35 (klatka 1,2), 24.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 35 (klatka 3,4), 05.02.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 37 (1-45), 29.12.18 sobota, od godz. 9:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 37 (46-100), 30.12.18 niedziela, od godz. 14:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 37a (cały), 29.12.18 sobota, od godz. 14:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 38 (1-65) 06.01.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 38 (66-130) 07.01.19 poniedziałek, od godz. 14:00, ks. Kamil Gołuszka

 

Osiedle Kościuszkowskie

Blok 1a (cały), 07.02.19 czwartek, od godz. 19:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 1b (cały), 13.02.19 środa, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 6 (m. 1-100), 05.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Jan Seremak

Blok 6 (m. 101-164), 31.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 6 (klatka 6-7), 11.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (klatka 8-10), 12.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (m. 325-380), 28.12,18 piątek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m. 381-472), 29.12.18 sobota, od godz. 9:00, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 9 (1-45) 28.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 9 (46-90) 29.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 9 (91-120) 30.01.19 środa, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 7 i 9 (121-165)  31.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 10 (m. 1-65), 15.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 10 (m. 66-130), 16.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 10 (m. 131-166), 18.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 11 (1-55), 14.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 11 (56-110), 15.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 11 (111-165), 18.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

 

Osiedle Dywizjonu 303

Blok 4c (cały), 30.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 5 (m. 1-100), 12.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Jan Seremak

Blok 5 (m. 101-172), 13.01.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Jan Seremak

Blok 6 (cały), 02.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 7 (m. 1-54), 15.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 8 (cały), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 9 (cały), 06.02.19 środa, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 10 (cały), 24.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 11 (m. 1-74), 05.01.19 sobota, od godz. 12:00, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 11 (m. 75-116), 02.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 11 (m. 117-165), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 11 (m. 166-223), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 12a (cały), 04.02.19 poniedziałek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 14 (1-50) 27.12.18 czwartek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 14 (51-100) 28.12.18 piątek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 14 (101-180) 29.12.18 sobota, od godz. 9:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 17 (m. 1-55), 05.02.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 18 (m. 1-54), 16.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 19 (m. 1-115), 12.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 19c (cały), 13.02.19 środa, od godz. 17:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 19d (cały), 29.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 21 (cały), 06.01.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 21c (m. 1-40), 06.01.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Jan Bielański

Blok 21c (m. 41-80), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 23 (cały) 10.02.19 niedziela, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 25 (m. 1-68), 06.02.19 środa, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 26 (cały) 30.12.18 niedziela, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 27 (cały), 30.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 28 (cały), 09.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 30 (cały), 26.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 36 (m. 1-54), 17.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 37 (cały) 08.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 39 (cały) 11.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 40 (cały), 28.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 41 (cały), 10.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 42 (cały), 06.01.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 43 (m. 1-50), 06.02.19 środa, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 43 (m. 51-112), 07.02.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 44 (m. 1-60), 22.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 45 (cały), 05.01.19 sobota, od godz. 11:00, ks. Jan Bielański

Blok 46 (m. 1-133), 05.01.19 sobota, od godz. 10:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 47 (m. 1-50), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 48 (cały), 25.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 50 (m. 1-60), 30.01.19 środa, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 51 (1-50), 08.02.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 51 (51-129), 09.02.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 52 (m. 1-53), 29.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 53 (cały), 12.01.19 sobota, od godz. 10:00, ks. Jan Bielański

Blok 54 (m. 1-53), 23.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 55 (cały) 12.01.19 sobota, od godz. 9:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 56 (cały) 17.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 56c (cały), 12.01.19 sobota, od godz. 18:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 56d (cały), 29.01.19 wtorek, od godz. 17:00, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 57 (m. 1-57), 28.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 62 (m. 1-65), 11.02.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 62 (m. 66-117), 12.02.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 62f (cały), 05.01.19 sobota, od godz. 11:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 62g (cały), 29.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 63a (cały), 31.01.19, czwartek od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 64 (m. 1-50), 24.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 64a (1-27) 03.01.19 czwartek, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 64a (28-56) 04.01.19 piątek, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 64b (cały) 18.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 66a (cały), 08.02.19 piątek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

 

Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Blok 1d (m. 1-30), 10.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 1e (m. 1-50), 31.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 1e (m. 51-103), 04.02.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 1f (klatka 1), 10.01.19 czwartek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 1f (klatka 2), 11.01.19 piątek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 1g (m. 1-107), 3.02.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Jan Seremak

Blok 1h (m. 1-100), 09.02.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 2 (cały), 16.02.2019 sobota, od godz. godz. 9:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 3 (m. 1-70), 18.01.19 piątek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 3 (m. 71-201), 19.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Jan Seremak

Blok 5 (m. 1-58), 04.02.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 6 (cały), 03.02.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 7 (m. 1-77), 19.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 8 (cały), 10.02.19 niedziela, od godz. 14:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 9 (1-70) 14.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 9 (71-130) 15.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 9 (131-164) 16.01.19 środa, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 10 (m. 1-54), 02.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 11 (m. 1-64), 08.02.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 11a (cały), 21.01.19 poniedziałek, od godz. 18:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 12 (cały), 21.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 13 (klatka 1-2), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 13 (klatka 3-5), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 13 (klatka 6-8), 09.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 14a (cały) 02.01.19 środa, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 15 (m. 1-52), 02.02.19 sobota, od godz. 10:30, ks. Krzysztof Wąs

Blok 16 (1-55), 21.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 16 (56-110), 22.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 16 (111-166), 23.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 18 (m. 1-59), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 19 (klatka 1,2,3), 03.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 19 (klatka 4,5,6), 07.01.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 19 (klatka 7,8), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 24 (cały), 27.12.18 czwartek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 26 (1-50), 17.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 26 (51-100), 18.01.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 26 (101-176), 19.01.19 sobota, od godz. 10:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 27 (m. 1-19), 11.01.19 piątek, od godz. 16:00, ks. Jan Bielański

Blok 28 i 28a, 24.01.19 czwartek, od godz.15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 29 i 29a, 25.01.19 piątek, od godz.15:30, ks. Władysław Ulmaniec

 

Ulica Marii Dąbrowskiej

Blok 15 (cały), 10.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 15a (cały), 14.02.19 czwartek, od godz. 16:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 15b (cały), 27.12.18 czwartek, od godz. godz.16:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 15c (cały) 09.01.19 środa, od godz. 19:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 15d (cały) 06.02.19 środa, od godz. 19:15, ks. Kamil Gołuszka

Blok 17 (m. 1-61), 29.01.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 17a (m. 1-60), 30.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 17d (cały), 19.01.19 sobota, od godz. 10:00, ks. Jan Bielański

Blok 17e (cały), 11.01.19 piątek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 17h (cały), 15.01.19 wtorek, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 17i (cały), 16.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

 

Osiedle Avia

Blok 1 (m. 1-90), 21 01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 1 (m. 91-178), 23. 01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 2 (m. 1-90), 10.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 2 (m. 91-183), 11.01.19 piątek, od godz. 15:30, ks. Jan Seremak

Blok 3 (1-105) 04.02.19 poniedziałek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 3 (106-216) 05.02.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 4 (1-60) 07.02.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 4 (61-123) 08.02.19 piątek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 5 (m. 101-272), 09.02.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 5 (m. 1-100), 05.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 6 (klatka A), 28.01.19 poniedziałek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 6 (klatka B), 29.01.19 wtorek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 6 (klatka C), 30.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 7 (klatka A), 31.01.19 czwartek, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 7 (klatka B), 02.02.19 sobota, od godz. 12:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 7 (klatka C), 03.02.19 niedziela, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 8 (cały), 05.02.19 wtorek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

 

Osiedle Akademickie

Blok 1 (m. 1-25), 04.01.19 piątek, od godz. 19:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 1 (m. 26-49), 01.02.19 piątek, od godz. 19:00, ks. Krzysztof Wąs

Blok 2 (cały) 10.01.19 czwartek, od godz. 15:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 3 (cały), 31.01.19 czwartek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 4 (cały), 04.02.19 poniedziałek, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 5 (cały), 02.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Proboszcz Paweł Kubani

Blok 6 (m. 1-54), 09.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Jan Seremak

Blok 7 (m. 1-40), 08.01.19 wtorek, od godz. 15:00, ks. Jan Bielański

Blok 7 (m. 41-79), 09.01.19 środa 15:00, ks. Jan Bielański

 

Ulica Stanisława Skarżyńskiego

Blok 2 (seg. I i II), 16.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 2 (seg. III i IV), 17.01.19 czwartek, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 4 (cały), 06.02.19 środa, od godz. 15:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (cały), 09.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 8 (cały) 19.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Kamil Gołuszka

                       

Ulica Bolesława Orlińskiego

Blok 1 (m. 1-96), 04.02.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 1 (m. 97-193), 05.02.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 1 (m. 194-287 ), 06.02.19 środa, od godz. 15.30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 3 (m. 1-50), 16.01.19 środa, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 3 (m. 51-100), 14.01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 3 (m. 101-140), 17.01.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Jan Bielański

Blok 3 (m. 141-172), 18.01.19 piątek, od godz. 16:00, ks. Jan Bielański

Blok 4 (cały) 09.02.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Kamil Gołuszka

Blok 5 (m. 1-172), 26.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Jan Seremak

Blok 6 (m. 1-60), 07.02.19 czwartek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m. 61-120), 08.02.19 piątek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m. 121-180), 11.02.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m. 181-266), 12.02.19 wtorek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

Blok 8 (klatka A-B), 26.01.19 sobota, od godz. 9:30, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 8 (klatka C-E), 28.01.19 poniedziałek, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 8 (klatka F-G), 30.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 10 (klatka A i B), 02.01.19 środa, od godz. 16:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 10 (klatka C-F), 05.01.19 sobota, od godz. 9:00, ks. Paweł Andrejczuk

Blok 12 (cały), 28.01.19 poniedziałek, od godz. 15:30, ks. Władysław Ulmaniec

 

 

Myśl św. Brata Alberta

Jaka modlitwa taka doskonałość, jaka modlitwa taki cały dzień. Na darmo usiłujemy postąpić przez inne środki, inne praktyki, inną drogą. Modlitwa jest warunkiem nawracania dusz. Bez modlitwy nie uda się wytrwać w powołaniu.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

326436
Dzisiaj: 87
Wczoraj: 355