Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

BEATYFIKACJA
PAULINY JARICOT
ZAŁOŻYCIELKI ŻYWEGO RÓŻAŃCA
 
 
Zapraszamy do pielgrzymowania z naszym biurem na uroczystości beatyfikacyjne Pauliny Jaricot – założycielki Żywego Różańca, które odbędą się w Lyonie 22 maja 2022 roku.

Oprócz najważniejszego punktu pielgrzymki jakim jest uroczystość beatyfikacyjna w Lyonie, nawiedzimy również miejsca związane z życiem i działalnością innych świętych kościoła katolickiego. Będzie to Paray-le-Monial związane z Małgorzatą Alacoque, Ars – miejsce posługi „Biednego Proboszcza”, czyli Jana Marii Vianney, czy też wizyta na La Salette – w miejscu objawień Płaczącej Madonny.
 
 
 
 
 
 
 
 
Beatyfikacja Pauliny Jaricot
 
 
 
 
 
PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO FRANCJI
| 6 DNI

Termin: 19.05 – 24.05.2022
Cena: 2690 zł/os.
Wyjazd: Kraków, Katowice, Wrocław

Program: Paray-le-Monial – La Salette – Lyon – Ars
 
PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO FRANCJI
| 8 DNI

Termin: 19.05 – 26.05.2022
Cena: 3050 zł/os.
Wyjazd: Kraków, Katowice, Wrocław

Program: Paray-le-Monial – Nevers – Le Puy en Velay – Espaly Saint Marcel – Lyon – Ars – La Salette – Saint-Maximin-la-Sainte-Baume – Monaco – Lago di Garda – Sirmione
 
 
 
 
 
ZAPRASZAMY DO PIELGRZYMOWANIA RÓWNIEŻ W INNYM TERMINIE,
CHĘTNIE PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
 
 
Termin i cenę pielgrzymki ustalamy indywidualnie. Cena uzależniona jest od planowanego terminu wyjazdu oraz liczby osób w grupie. Program pielgrzymki możemy zmodyfikować oraz dostosować ofertę do preferencji i oczekiwań grupy.
 
 
 
 
 
 
 
 
BIURO PODRÓŻY ORLANDO TRAVEL
Joanna Godawa
tel. 791 992 802, 12 276 24 39
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Myśl św. Brata Alberta

Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

367201
Dzisiaj: 122
Wczoraj: 307
Ten miesiąc: 10,801