Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Dziś wyjątkowy dzień !

Jako, że mamy ten przywilej i radość, by tworzyć kinowy film o św. Józefie - przesyłam Ci link do strony, na której możesz złożyć intencję w Narodowym Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu!

Bo kiedy jak nie w święto św. Józefa złożyć tam intencję i prosić Go o wstawiennictwo??

Intencję wpiszesz tutaj »

Ale mam też złe wieści…

Z uwagi na to, czym żyje ostatnio świat produkcja filmu zdaje się być zagrożona…

Chodzi oczywiście o budżet, w którym zbliżamy się do połowy, tyle tylko, że… najwięcej kosztownych rzeczy odbędzie się w niedalekim już miesiącu maju (wtedy aktorzy i ekipa wychodzą na plan filmowy).

Ale jeśli uda się zdobyć finansowanie to będziemy mieć:

  • wyprodukowany film kinowy opowiadający o łaskach św. Józefa

  • dotarcie z filmem do ok. 5-8 milionów osób

  • możliwość pokazania filmu w kinach i TV w Polsce i 40 (!!!) innych krajach

Mocno wierzę, że ta praca ma sens i mimo wszelkich przeciwności trzeba ją kontynuować i szukać rozwiązań. Bo to olbrzymia szansa na dotarcie z przesłaniem wiary do panicznie umęczonego i bojącego się świata.

W związku z tym mam też prośbę…

choć nie wiem czy nie jest ona zbyt duża…

Prośbę o post i modlitwę w intencji produkcji filmu “Opiekun”.
O ochronę i błogosławieństwo.

A jeśli święta Rodzina, a szczególnie św. Józef są Ci bliscy to zachęcam do wsparcia produkcji. Film powstaje w całości z darowizn. Liczy się każda złotówka.

Dosłownie!

 

Myśl św. Brata Alberta

Matkę Najświętszą obieram za opiekunkę w moich trudnościach. Chcę Ją czcić osobnym nabożeństwem przez cały ciąg życia i całą wieczność.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

340395
Dzisiaj: 1,069
Wczoraj: 876
Ten miesiąc: 14,851