Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

CHÓR OPERY KRAKOWSKIEJ
serdecznie zaprasza na koncert
„PIERWSZA KOLĘDA”
27 stycznia (piątek), g. 18.30, Opera Krakowska (Antresola)

Chcąc jak najdłużej przeżywać niepowtarzalną atmosferę i duchową tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy na wyjątkowy koncert z udziałem Chóru Opery Krakowskiej. Artyści naszej sceny wykonają dla Państwa najpiękniejsze kolędy i pastorałki, które za pomocą dźwięków i słów poruszają ludzkie serca i oddają niezwykły nastrój okresu świątecznego.

Głównym punktem repertuaru będzie kantata bożonarodzeniowa „Pierwsza kolęda” dwudziestowiecznego amerykańskiego kompozytora Johna Willarda Petersona – autora m.in. ponad 1000 pieśni, hymnów i piosenek religijnych oraz 35 kantat, w 1986 roku zaliczonego w poczet Gospel Music Hall of Fame. „Pierwsza kolęda” zachęca do głębokiego przeżywania misterium Bożego Narodzenia – opowiada o narodzinach Jezusa Chrystusa, skłaniając jednocześnie do refleksji nad zesłaniem na ziemię Syna Bożego. Podczas koncertu usłyszymy kantatę w polskiej wersji językowej.

Bilety w cenach 40 i 50 zł do nabycia w Kasie Opery Krakowskiej oraz online: www.opera.krakow.pl

 

Myśl św. Brata Alberta

Zbytnia zapobiegliwość to rzecz niestosowna, lepiej Zdrowaś Maryjo zmówić na tę intencję.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

392990
Dzisiaj: 13
Wczoraj: 174
Ten miesiąc: 6,189