PIĄTEK – 18 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Piotr, Eugeniusz, Eugeniusz Sobucki, Janusz, Grzegorz, Robert i zm. z rodz.
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
7.00 – + Stanisław Kozłowski, 1 r. śm.
7.00 – + Ireneusz Zając, 7 r. śm.
7.00 – + Antoni, r. śm.
18.00 – + Halina Dołoszycka (greg.)
18.00 – + Janina Jadach
SOBOTA – 19 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Władysława (f.)
6.30 – + Roman Sap – od żony Danuty
7.00 – + Halina Dołoszycka (greg.)
7.00 – + Tadeusz Klęk, 19 r. śm.
18.00 – + Czesław Kulka, 32 r. śm., + Wincencja żona
NIEDZIELA – 20 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Halina Dołoszycka (greg.)
8.00 – + Władysław, Czesław Dziekan
9.00 – Za parafian
11.00 – + Mirosław Kleszcz, 2 r. śm.
13.00 – Dziękczynno – błagalna za Janinę i Adama w 50 r. ślubu
14.15 – Dziękczynno – błagalna za Piotra w 32 r. ur. I jego rodzinę
16.00 – + Edward Piechnik, r. śm.
16.00 – + RÓŻE RODZICÓW
18.00 – + Władysław Mętel, 27 r. śm.
19.15 – + Stefan Maciejaszek, 23 r. śm.
PONIEDZIAŁEK – 21 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Zofia Adamus – od mieszkańców os. Kośc. 11, kl. 5
6.30 – + Edward Król – od Anny Kawa z rodziną z Wadowic Górnych
7.00 – + Anna Wierzbicka, 8 r. śm.
7.00 – + Urszula Zglinicka – od rodz. z Wiśniowej
7.00 – + Maria
18:00 – + Halina Dołoszycka (greg.)
18:00 – + Tadeusz Kozień, rodzice Anna i Jan
WTOREK – 22 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Władysława
7.00 – + Mieczysław Kozioł, 10 r. śm.
7.00 – + Halina Dołoszycka (greg.)
18:00 – Przez wstawiennictwo św. „CHARBELA”
18:00 – Dziękczynno – błagalna za Annę i Andrzeja w rocznicę ślubu
ŚRODA – 23 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Halina Dołoszycka (greg.)
6.30 – + Krystyna Milczanowska – od sąsiadów
7.00 – + Urszula Zglinicka – od Anny i Jakuba Bałazińskich z dziećmi z Limanowej
7.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Emilii i rodz. Kowalik
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 24 WRZEŚNIA 2020
6.30 – + Stefan i Wojciech Pęgiel (greg.)
6.30 – + Rozalia Marszałek – od bratanka Zenona Szeptak
7.00 – + Stefan Nurkowski, 6 r. śm.
7.00 – + Jan Kopeć – od sąsiadów os. Alb. 37, kl. 4
7.00 – + Edward Król – od Teresy Miga z Wadowic Górnych
18.00 – + Halina Dołoszycka (greg.)
18.00 – + Leokadia i Władysław, Józefa (f.) i Władysław