CZWARTEK – 1 KWIETNIA 2021 – WIELKI CZWARTEK
16.00 – O łaskę zdrowia dla Bogusławy
18.00 – W intencji Kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne – od Straży Honorowej NSPJ
18.00 – + Edward Rzymek (greg.)
18.00 – + Maria, 6 r. śm., Władysław Madej
18.00 – + Stanisław Gardian
18.00 – + Bronisław Wierzbicki
18.00 – + Eugeniusz Majchrzak
18.00 – O Boże błog., potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla ks. Dk. Mateusza
SOBOTA – 3 KWIETNIA 2021 – WIELKA SOBOTA
20.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
20.00 – + Józef Śladowski, 48 r. śm., rodzice Maria i Bartłomiej
20.00 – + Zofia Filipowska, 19 r. śm., rodzice Franciszka (f.) i Piotr Siudy
20.00 – + Lucyna Wawrzeń (greg.)
20.00 – + Ryszarda (f.) Niesułowska
20.00 – + Wojciech Luksa – od sąsiadów
20.00 – + Janina Wyszogrodzka
NIEDZIELA – 4 KWIETNIA 2021 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.30 – + Maria, Eugeniusz, Andrzej Ring
8.00 – ++ Wypominani
9.30 – + Paweł Delikat, Władysława (f.), Józef Żegleń
11.00 – + Lucyna Wawrzeń (greg.)
11.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Marianny i Edwarda Karbowniczek w 60 r. ślubu
13.00 – + Leokadia i Jan Gilscy; + Alfred ai Józef Lesiakowie
14.15 – Za parafian
16.00 – Żywy Różaniec
18.00 – + Mikołaj i ++ rodzice
19.15 – + Julia, Andrzej Wielfus i ich ++ rodzice
PONIEDZIAŁEK – 5 KWIETNIA 2021 – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
6.30 – + Lucyna Wawrzeń (greg.)
8.00 – + Jan Tokarz, Zdzisław Skalny
9.30 – + Henryk Jurek, 1 r. śm., rodzice Zofia i Władysław
11.00 – + Ryszard Gadzina (int. Imieninowa)
11.00 – + Franciszek Ziarkowski
13.00 – + Jan Golonka, 1 r. śm.
14.15 – O uzdrowienie Angeliki przez wstawiennictwo św. Ojca Pio i św. Jana Pawła II
16.00 – + Józef Rydzy – od Zofii i Jana Rymarczyk z rodziną
18.00 – + Zofia Klimek od Zofii i Adama Lis z Krynicy
19.15 – + Wiktoria Gaca – od Tomasz Myszogląda z rodziną z Jeleniej Góry
WTOREK – 6 KWIETNIA 2021
6.30 – + Lucyna Wawrzeń (greg.)
7.00 – + Franciszek, Maria Federygowie
7.00 – + Jan Raźny – od Doroty Pawlik z córką Olą i Robertem Pabian
7.00 – + Marianna Świstak – od Stanisławy Wojnarowskiej
7.00 – + Leokadia, Jan, Adam Motyka, Łucja Gębala
18:00 – + Genowefa Szczurek – od Joanny Tracz i Albiny Nogieć z rodziną
ŚRODA – 7 KWIETNIA 2021
6.30 – + Lucyna Wawrzeń (greg.)
6.30 – + Krystyna Teresa Norwicz – od Przewodniczącego Stowarzyszenia Wychowanków AGH
6.30 – + Zdzisław Kusior – od kolegów i koleżanek z firmy Rossman
7.00 – + Adam Jaśkiewicz – od teściów Płaszewskich
7.00 – + Feliks Bereta – 33 r. śm.
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – + Andrzej Jamróz, r. śm. – od żony, syna i rodziny