CZWARTEK – 2 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Bolesław Cichy – od Zdzisława Grabowskiego
6.30 – + Grzegorz Ogonowski – od kolegów z os. Kościuszkowskiego
6.30 – + Franciszek Róg
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Bożena Wacławik – od sąsiadki Raźny
18.00 – W intencji Kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne – od Straży Honorowej NSPJ
PIĄTEK – 3 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Józef Sych – od sąsiadów z bloku 38
6.30 – + Henryk Kijania – od szefostwa i koleżanek z firmy SMAK
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Stanisław Pajdak, 6 r. śm.
17.00 – + Bronisława (f.) i Stefan Boreccy
18.00 – Wynagradzająca NSPJ za grzechy – od Straży Honorowej NSPJ
SOBOTA – 4 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Józefa Fąfara – od sąsiadów z os. Albertyńskiego 35
6.30 – + Ks. Tadesz Kiersztyn
7.00 – + Janusz Kaleta – od Wandy i Jerzego Sułkowskich
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
7.00 – + Józef Rydzy – od Genowefy i Władysława Skałków z Choczni
18.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
NIEDZIELA – 5 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Józef i Józefa (f.) Wieczorek; + Agnieszka i Józef Wieczorek
8.00 – ++ Wypominani
9.30 – + Krzysztof Zdrodowski, 14 r. śm.
11.00 – Za parafian
13.00 – + Franciszek Klima – od żony, dzieci, wnuków
14.15 – + Eugeniusz Szostek, 22 r. śm., Janina żona
16.00 – Żywy Różaniec
18.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
19.15 – + Kazimiera (f.) Dominik, 4 r. śm.
PONIEDZIAŁEK – 6 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Wojciech Luksa – od Spółdzielni Mistrzejowice
6.30 – + Grzegorz Ogonowski – od rodz. Muchów z Królówki
7.00 – + Władysława (f.) Zając – od sąsiadek Alicji i Uli
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
18.00 – + Janina Pajdo – od sąsiadów z bl. 47, kl. 5
WTOREK – 7 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Grzegorz Ogonowski – od sąsiadów z os. Kościuszkowskiego 9, kl. 1
6.30 – + Stanisław Pelc – od Janusza Kasprzyka z Krosna
7.00 – + Elżbieta Mateja, 3 r. śm.
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
18:00 – + Bronisław, Feliks i Józefa (f.) Kodź; + Maria i Wacław Jakulewicz
ŚRODA – 8 WRZEŚNIA 2021
6.30 – + Tadeusz Waśko – od koleżanek z pracy córki Agnieszki
6.30 – + Anna Kiwior – od synów Marka i Leszka
7.00 – + Zofia i Agnieszka
7.00 – + Bogusław Płodzień (greg.)
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy