CZWARTEK - 20 STYCZNIA 2022
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
6:30 - + Teresa Zimny – od rodzeństwa
7:00 - + Bronisław Pawlik
7:00 - + Genowefa i Roman Klemczak; + Monika i Helena Mrozik; + Aniela i Józefa (f.) Michniak; + synowie Leon i Stanisław i córka Maria
18:00 - + Marianna i Marian; + Emilia i Henryk; + Zofia i Józef - z okazji dnia babci i dziadka
18:00 - + Halina Wertelecka
PIĄTEK - 21 STYCZNIA 2022
6:30 - + Jan Bębenek, 6 r. śm.
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
6:30 - + Anna Madej - od Wspólnoty Kamyczki
7:00 - + Halina Latos - od Andrzeja Czmil z rodziną
7:00 - + Stefania Kusior, 6 r. śm.
7:00 - + Józef Żegleń, urodzinowa
7:00 - + Urszula Lipka, 1 r. śm.
18:00 - + Agnieszka Błoniarczyk
SOBOTA - 22 STYCZNIA 2022
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
6:30 - + Marek Skóra - od siostry Heleny
6:30 - + Jan Kasprzak
7:00 - + Piotr Kozubek - od siostry Heleny z rodz.
7:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Lipczyńskich
18:00 - Przez wstawiennictwo św. Charbela
NIEDZIELA - 23 STYCZNIA 2022
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
8:00 - + Władysław Maciejas, 5 r. śm.
8:00 - Za parafian
9:30 - + Teresa Łata, 21 r. śm.
11:00 - + Stanisława (f.) Lubera
13:00 - + Stanisław Farmas, 5 r. śm.
14:15 - Dziękczynno - błagalna za Michała Smolickiego w 1 r. ur.
16:00 - + Józefa (f.) i Antoni Grela; + Maria i Marian Grela; + Jadwiga Grela - Pekarek
18:00 - Przez wstawiennictwo św. O. Pio
19:15 - + Aleksandra Duda; + Józef Duda; + Tadeusz Armatys
PONIEDZIAŁEK - 24 STYCZNIA 2022
6:30 - + Eleonora i Wacław; + Anna
6:30 - + Janina Gola - od Stanisławy (f.) i Jana Kidów
7:00 - + Józef Kowal (greg.)
18:00 - + Barbara Tragacz-Byszkiewicz – od rodziców, w 30 dniu po śmierci
18:00 - + Paulina Bednarska - od wnuka i wnuków
WTOREK - 25 STYCZNIA 2022
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
6:30 - + Jerzy Hyla, 9 r. śm. i zm. z rodziny
7:00 - + Tadeusz Leśniak - od siostrzenicy Aliny z rodziną
7:00 - O zdrowie i Boże błog. dla Marty z okazji 30 urodzin
18:00 - O zdrowie i Boże błog. dla ks. Proboszcza w dniu imienin - od p. Ireny
ŚRODA - 26 STYCZNIA 2022
6:30 - + Józef Kowal (greg.)
6:30 - + Irena Niziołek – od Róż Żywego Różańca
7:00 - + Halina Wertelecka - od Warsztatów Terapii Zajęciowej
7:00 - + Andrzej Małek - od syna z rodz.
7:00 - + Marianna Dyba – od Mariana i Stasi
18:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy