Czwartek – 29.09.2022 – św. świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
6.30 – śp. Maria Dobruk – msza gregoriańska
6.30 – śp. Bena Kuzyk – 2 rocznica śmierci
6.30 – śp. Celina Nalepka
7.00 – śp. Krystyna Parzelska – od Tadeusza i Jolanty Cyganek z dziećmi
7.00 – śp. Krystyna Jamka – od Zakładu Radiologii i Diagnostyki Szpitala Jana Pawła II
18.00 – śp. Bożena Kmiecik
18.00 – śp. Michalina i Józef Idzior
Piątek – 30.09.2022 – wsp. św. Hieronima
6.30 – śp. Maria Dobruk – msza gregoriańska
6.30 – śp. Maria i Józef Wierzba
7.00 – W intencji Katarzyny i Pawła w 21 rocznicę ślubu o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia – od rodziców
7.00 – śp. Bronisław Majka – od brata Edwarda z żoną
18.00 – śp. Zbigniew Witko – 2 rocznica śmierci
18.00 – śp. Władysław i Halina Stanaszek
Sobota – 01.10.2022 – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
6.30 - śp. Janina Wnęk
6.30 – śp. Irena Zarębska – od brata Aleksandra z rodziną
6.30 – śp. Henryka (f) i Józef Kądziołkowie i zmarli z rodziny
7.00 – śp. Danuta Sitarz
7.00 – śp. Danuta
7.00 – śp. Helena i Władysław Więch, Genowefa i Józef Rokita
7.00 – W intencji Pawła z okazji urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebna łaski
18.00 – Rycerstwo Niepokalanej
27 Niedziela Zwykła – 02.10.2022
6.30 – śp. Marian Wroński – 11 rocznica śmierci
8.00 – Zmarli wypominani w naszym kościele
9.30 – śp. Stanisława (f) Zdrodowska, Rozalia i Władysław Masur
11.00 – śp. Tadeusz Stasielak
11.00 – W intencji Ireny i Rudolfa Kałwaków – w 40 rocznicę ślubu – dziękczynna
13.00 – O błogosławieństwo Boże dla Magdaleny i Joanny
14.15 – W intencji Urszuli i Wojciecha w 10 rocznicę ślubu o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia
16.00 – Żywy Różaniec
18.00 – śp. Władysław Szpik
19.15 – śp. Anna, Józef, Jan, Franciszek Hornik, Genowefa Poradzisz, Natalia i Piotr Borek
Poniedziałek – 03.10.2022
6.30 – śp. Józef Lasek – od rodziny Szczepaników
6.30 – śp. Zbigniew Popiół – od Genowefy Popiół
6.30 – śp. Celina Nalepka
7.00 – śp. Józef Rydzy – 2 rocznica śmierci
7.00 – śp. Ludwika (f) Pałka
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Amalii Kułaga
18.00 – śp. Andrzej Podsiadło
Wtorek – 04.10.2022 – wsp. św. Franciszka z Asyżu
6.30 – śp. Franciszka (f) Turbasa i Franciszek Bochenek
6.30 – śp. Stanisław Samiec – od Krystyny Dąbrowskiej z rodziną
7.00 – śp. Franciszek Tokarczyk oraz zmarli rodzice i teściowie
7.00 – śp. Krystyna Parzelska – od Eugeniusza Cyganek
18.00 – śp. Stanisław Kapelak
18.00 – śp. Franciszek i Anna Trojańscy
Środa – 05.10.2022 – wsp. św. Faustyny Kowalskiej
6.30 – śp. Józef Tyliszczak – od Urszuli Trzupek z rodziną
6.30 – śp. Tadeusz Jeleń oraz rodzice i brat
7.00 – śp. Zbigniew Popiół – od bratanicy Bożeny z rodziną
7.00 – śp. Józef Kaczmarczyk – od Zuzanny Bednarz
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy