Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Sobota – 20.05.2023  

6.30 – śp. Maria Gąsiorek – 2 rocznica śmierci

6.30 – śp. Maciej Kuźniak – od Anny, Michała i Małgorzaty z rodzinami

6.30 – śp. Maria Pudełek – od rodziny Kamińskich z Czułowa

6.30 – śp. Krystyna Michalska – od Danuty i Jana Kępów

7.00 – śp. Bronisława(f) i Michał Gorczycowie

7.00 – śp. Edmund Gorazd – greg.

7.00 – śp. Marek Lachman – od rodziny Mączków

18.00 – śp. Genowefa – 6 rocznica śmierci

7 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2023

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

6.30 W intencji Parafian

8.00 – W intencji Filipa Koguta – w 18 rocznicę urodzin – o opiekę Bożą i zdrowie

9.30 – śp. Edmund Gorazd – greg.

9.30 – W intencji Tomasza Łopatki – w 50 rocznicę urodzin – dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.

11.00I Komunia Święta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 155

13.00 – śp. Henryk Pięciorak – 2 rocznica śmierci – od żony, dzieci i wnuków

14.15 – śp. Marianna i Józef Dyba, siostra Maria Lucylla, Magdalena Grześko, Jan Ferenc

16.00 – O błogosławieństwo dla Róż Rodziców modlących się za swe dzieci małe i dorosłe oraz
o owoce duchowe modlitewnej troski.

18.00 – śp. Leon Antończyk – 10 rocznica śmierci

19.15 – śp. Marianna, Tadeusz i Jan Kuchta

Poniedziałek – 22.05.2023

6.30 – śp. Danuta Świętoń – 4 rocznica śmierci

6.30 – śp. Stanisław Knapik

6.30 - śp. Marta Rokita – od wnucząt Dawida i Izabeli z mężem

7.00 – śp. Edmund Gorazd – greg.

7.00 – śp. Katarzyna Papuga – 17 rocznica śmierci - oraz Władysław mąż

7.00 – śp. Maria Pudełek – od rodziny Skawińczyków z Rabki

18.00W intencjach przedstawianych Bogu przez wstawiennictwo św. Charbela

18.00 – śp. Józef Kotyza – 15 rocznica śmierci – oraz zmarli rodzice

Wtorek  – 23.05.2023

6.30 –  śp. Zdzisław Lipiński – 22 rocznica śmierci

6.30 – śp. Wanda Knapik

7.00 – śp.  Edmund Gorazd – greg.

7.00 – śp. Zdzisława(f) Dziwik – od syna Wacława z żoną

18.00 – W intencji wspólnoty modlitewnej o. Pio

18.00 – śp.  Bogusława(f) i Władysław Chrobot oraz Kazimiera(f) i Bogdan Buda

Środa – 24.05.2023 – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych

6.30 – śp. Janina (3 rocznica śmierci) i Stanisław (13 rocznica śmierci) Biernat

6.30 – śp. Teresa Czajor – od Jerzego Knpika z rodziną

6.30 – śp. Halina Wertelecka

6.30 – śp. Bronisław Witkowski – od brata Tadeusza z żoną

7.00 – śp. Kazimiera(f) Kania

7.00 – śp. Edmund Gorazd – greg

18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – 25.05.2023

6.30 – śp. Zofia Grzybek – od Rycerstwa Niepokalanej

6.30 – śp. Maria Duszkiewicz

6.30 - śp. Marta Rokita- od Franciszka Kołodziejskiego

7.00 – śp. Teresa Czajor – od chrześniaka z rodziną

7.00 – śp. Antonina Sułkowska

7.00 – śp. Zdzisława(f) Dziwik – od wnuków Bartosza i Macieja

18.00 – śp. Edmund Gorazd – greg

Piątek – 26.05.2023 – wsp. św. Filipa Nereusza

6.30 – śp. Franciszka(f) Pamuła – 44 rocznica śmierci – oraz Paweł mąż

6.30 – śp. Wiesława(f) Kokosińska – od córek

6.30 – śp. Stanisław Torciński – od Anny i Kazimierza z Wojnicza

7.00 – śp. Ewa Bujak – od dzieci

7.00 – śp. Bolesław Kania

7.00 – śp. Bronisław Witkowski – od bratanicy Bożeny z rodziną z Nowego Sącza

7.00 – śp. Krystyna Michalska – od chrześniaka Rafała

18.00 – śp. Edmund Gorazd – greg

 

Myśl św. Brata Alberta

Dobrego Pana mamy, który ma w ręku wszystko aż do najdrobniejszych szczegółów.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos