1. Jutro wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o 6.30, 8.00,9.30, 16.00 i 18.00. po mszy o 18.00 procesja za zmarłych z wypominkami po kościele. Msze św. o 8.00 i 16.00 to msze św. wspólne za podanych zmarłych. Przyjęte intencje wspólne na Grębałów odprawimy o 16.00. Można jeszcze podawać zmarłych w których intencji będą odprawione te msze św. Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę przynajmniej w myśli za zmarłych można będzie uzyskać przez cały listopad w dowolnie wybrane osiem dni (nawet z przerwą) przez indywidualnych wiernych.

2. W środę wspomnienie św. Karola Boromeusza.

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca – pamiętajmy w modlitwie o powołanych i o naszych klerykach. Spowiedź od godz. 17.30. I piątek miesiąca – spowiadać będziemy od 16.30, msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa ze Strażą Honorową o godz. 18.00. I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o 16.45 wraz z rycerstwem Niepokalanej.

4. W tym miesiącu wobec zarządzeń władz o obostrzeniach sanitarnych wizyta u chorych w I piątek i sobotę zostaje odwołana. Jak Pan Bóg pozwoli odwiedzimy chorych w przyszłym miesiącu.

5. Odwołane jest także spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek i piątek.

6. Od poniedziałku nie będzie czynna także w sposób stacjonarny kancelaria parafialna aż do odwołania. Sprawy pilne jak pogrzeby czy chrzty prosimy zgłaszać przez telefon księdza dyżurnego. Zaświadczenia czy inne dokumenty w miarę możliwości prosimy załatwiać pisząc także na e-maila parafii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dziękujemy za zrozumienie.

7. Nabożeństwo różańcowe z wypominkami codziennie o 17.15. chcemy włączyć się w akcję „Różaniec do granic Nieba”. Pamiętamy o bliskich zmarłych. Będziemy w tę modlitwę włączać także orędownictwo tych którym nie pozwolono przyjść na świat zabijając je w łonach ich matek. Ufamy i uczy nas Kościół że cieszą się oglądaniem Boga w wieczności i wstawiają się za nami. Zachęcamy także do modlitwy różańcowej w te dni w naszych rodzinach.

8. Przy wyjściach z kościoła można nabyć listopadowy numer Brata. Zachęcamy do czytania dobrej lektury prasy katolickiej dostępnej z tyłu świątyni.

9. Jeszcze jutro przy okazji mszy św. można składać wypominki roczne i na listopadowy różaniec. Kartki na wypominki są wyłożone w kościele. Za ofiary składane z racji wypominek serdeczne „Bóg zapłać”.

10. Polećmy zmarłych w ostatnim czasie naszych parafian: Marian Bukowczan Kość.9, Stanisława Małota Alb.16, Zdzisław Jan Kusior Kość.6, Aleksandra Rogowska Dyw. 62, Władysława Kaczmarczyk Dyw.26, Stanisława Puchała Alb. 37. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…