Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

1. Jutro po mszy św. O 18.00 opłatkowe spotkanie Honorowej Straży i Grupy św. O. Pio w auli.

2. W przyszłą niedzielę po mszy o 16.00 opłatkowe spotkanie Róż Żywego Różańca, Rycerstwa Niepokalanej.

3. Akcja Katolicka zaprasza na noworoczną pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 21 stycznia. Wyjazd o 7.30. Zapisy w niedzielę 15 stycznia. Bliższe informacje w gablocie Akcji.

4. Grupa Artystyczna działająca po Stowarzyszeniem „Zagórzańska Brac” zapraszają na góralskie jasełka w naszym kościele w przyszłą niedzielę po mszy są. O 11.00.

6. W sobotę najbliższą wspólnota Przymierze Rodzin „Mamre” zaprasza na mszę św. O 18.00 oraz na modlitwę wstawienniczą po mszy św.

7. Dziś serdecznie dziękujemy za ofiarę na tacę tzw. inwestycyjną którą przeznaczamy na nowe ławki. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła parafialnego.

8. Parafialną Radę Duszpasterska zapraszamy na spotkanie dziś w niedzielę o 15.00 do auli parafialnej.

9. W dolnej kaplicy która jest otwarta można zobaczyć ruchomą szopkę. Zapraszamy szczególnie dzieci?

10. Polećmy Bogu naszych zmarłych Ojca św. Benedykta XVI oraz zmarłych parafian: Stanisława Tylek Kość.6, Teresa Czajor II Pułku 29, Krzysztof Marek Soczewka Alb.27, Roman Damian Kukułka Dyw.8, Józefa Anna Węgrzyn Kość. 11, Józefa Sobecka Alb.38. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Myśl św. Brata Alberta

Modlitwa nie zależy na uczuciach, na łzach, ale na sile woli w wykonywaniu woli Boskiej.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos