Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  - w poniedziałek wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
  - we wtorek święto Św. Jakuba apostoła
  - we wtorek kierowcy i podróżujący czczą swego patrona Św. Krzysztofa
  - w środę wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP
  - w piątek wspomnienie Św. Ojca Szarbela
  - w sobotę wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza 
 1. We wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 błogosławieństwo pojazdów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa

 2. We wtorek swoje imieniny obchodzi ks. Giacomo. Z tej okazji pragniemy życzyć mu Bożego bł. w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.

 3. Stowarzyszenie charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi dzisiaj akcje charytatywną dla rocznego Dominika, który urodził się z zespołem Downa. Dziecko wymaga specjalistycznej rehabilitacji oraz kosztownego leczenia. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

 4. Zapraszamy na XLIII Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Zapisy w Bazie pielgrzymki do 5 sierpnia przy kościele Arka Pana.

 5. Informujemy, iż w czasie wakacji w lipcu i sierpniu nie będzie w naszym kościele mszy św. o 14.15 oraz o 16.00, a kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.00-17.30. W wyjątkowo ważnych sprawach jak pogrzeby czy nagłe wezwania do chorego należy zgłaszać na telefon komórkowy księdza dyżurnego.

 6. Polećmy zmarłych naszych parafian: +Antonina Partyka Alb. 22, Wieczny odpoczynek...

Myśl św. Brata Alberta

Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352358
Dzisiaj: 77
Wczoraj: 158
Ten miesiąc: 5,702