Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

 1. Kalendarz Liturgiczny
  - poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
  - wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP
  - czwartek – święto św. Jacka – patrona archidiecezji krakowskiej 
 1. Dziś kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec, o 18.00 Msza Święta a po niej Procesja Światła wokół kościoła. 
 1. 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia NMP – jest to święto obowiązujące, Msze święte w naszym kościele będą wg wakacyjnego porządku niedzielnego. Na Mszy świętej o godz. 11.00 będzie śpiewał chór „Hejnał”, a po jej zakończeniu zapraszamy na koncert tego chóru. Na zakończenie każdej Eucharystii będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 2. W czwartek swoje imieniny obchodzi ks. Jacek. Z tej okazji pragniemy życzyć mu błogosławieństwa Bożego i opieki jego świętego patrona w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii. 
 1. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego 
 1. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.00-17.30 
 1. W niedzielę 10 września odbędzie się w Markowej koło Przemyśla beatyfikacja rodziny Ulmów. Organizujemy pielgrzymkę na tę uroczystość. Wyjazd będzie we wczesnych godzinach porannych, a powrót późnym wieczorem. W miarę możliwości nawiedzimy Kalwarię Pacławską. Koszt wyjazdu 120 zł. Zapisy z przedpłatą 50 zł w zakrystii i kancelarii. Przy zapisie potrzebny jest nr PESEL.

  Polećmy naszych zmarłych parafian. Wieczny odpoczynek...

Myśl św. Brata Alberta

Dobrze nie mieć darów szczególnych, bo się jest obronionym od pychy.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos