Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

 1. Kalendarz Liturgiczny
  - poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
  - wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP
  - czwartek – święto św. Jacka – patrona archidiecezji krakowskiej 
 1. Dziś kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec, o 18.00 Msza Święta a po niej Procesja Światła wokół kościoła. 
 1. 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia NMP – jest to święto obowiązujące, Msze święte w naszym kościele będą wg wakacyjnego porządku niedzielnego. Na Mszy świętej o godz. 11.00 będzie śpiewał chór „Hejnał”, a po jej zakończeniu zapraszamy na koncert tego chóru. Na zakończenie każdej Eucharystii będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 2. W czwartek swoje imieniny obchodzi ks. Jacek. Z tej okazji pragniemy życzyć mu błogosławieństwa Bożego i opieki jego świętego patrona w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii. 
 1. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego 
 1. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.00-17.30 
 1. W niedzielę 10 września odbędzie się w Markowej koło Przemyśla beatyfikacja rodziny Ulmów. Organizujemy pielgrzymkę na tę uroczystość. Wyjazd będzie we wczesnych godzinach porannych, a powrót późnym wieczorem. W miarę możliwości nawiedzimy Kalwarię Pacławską. Koszt wyjazdu 120 zł. Zapisy z przedpłatą 50 zł w zakrystii i kancelarii. Przy zapisie potrzebny jest nr PESEL.

  Polećmy naszych zmarłych parafian. Wieczny odpoczynek...

Myśl św. Brata Alberta

Po co się niepokoić, wszak Bóg w nas, a my w Nim, a poza tym wszystko takie mało znaczące.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352354
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 158
Ten miesiąc: 5,698