Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

  1. Dziś po mszy św. o 16.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru kameralnego „Frater Cantans” Po tej mszy św. także zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie róż w auli parafialnej.

  2. Jutro w poniedziałek wznawiamy „Adorację dla zabieganych” Po mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu w kaplicy adoracji do godz. 22.00. Zapraszamy do odkrywania na nowo adoracji Pana Jezusa do czego ciągle zachęca nas papież Franciszek.

  3. Straż Honorowa NSPJ zaprasza na Spotkanie Opłatkowe 8.01. br. (poniedziałek). Spotkanie rozpocznie się Mszą św. godz. 18-tej. Po Mszy św. zapraszamy do Auli na wspólną agapę i kolędowanie.

  4. Rozkład wizyty duszpasterskiej dostępny jest w numerze „Brata” przy wyjściach z kościoła oraz na stronie internetowej parafii, facebooku oraz aplikacji mobilnej ebrat.

  5. Akcja Katolicka zaprasza na tradycyjną noworoczną  pielgrzymkę na Jasną Górę i do Panewnik w sobotę 13 stycznia. Zapisy dziś niedzielę 7 stycznia po mszach dopołudniowych. Bliższe informacje w gablocie Akcji.

  6. Ksiądz proboszcz pójdzie do chorych w sobotę od godz. 9.00.

  7. W przyszłą niedzielę ofiara na tacę tzw. składka inwestycyjna. Za wszelką troskę o materialny wymiar parafii. Bóg zapłać!

  8. Zmarła mama naszego pana organisty Mariusza +Maria, któremu wyrażamy serdeczne współczucie. Msza św. pogrzebowa będzie w środę w naszym kościele o godz. 10.00 a następnie pochowanie na cmentarzu w Łapczycy k/Bochni.

  9. Polećmy Bogu zmarłych naszych parafian: Maria Lucyna Burdajewicz zam. Oś. Tysiąclecia, Tadeusz Kania II Pułku 3, Władysław Podedworny Kość. 10, Danuta Olejnik Kość. 9. Wieczny odpoczynek…

Myśl św. Brata Alberta

Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352894
Dzisiaj: 257
Wczoraj: 132
Ten miesiąc: 6,238