Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących śpiewać, bez względu na wiek, do dołączenia do chóru Frater Cantans. Nie prowadzimy przesłuchań i nie wymagamy doświadczenia.

Frater Cantans (dosł. „śpiewający brat”) to chór kameralny przy parafii św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 (Kraków-Czyżyny).

Śpiewamy a capella, na cztery głosy (sopran, alt, tenor, bas). W naszym repertuarze można znaleźć muzykę kościelną i klasyczną, ale nie tylko. W planach mamy również m. in. pieśni sefardyjskie i gospel.

Spotykamy się na próbach co tydzień w piątki o 18:30, w salce nr 5 w domu parafialnym.

Wszelkie informacje i aktualności zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie facebookowej Frater Cantans.


Myśl św. Brata Alberta

Kościół to sukcesja nieprzerwana świętych: ludzi, czynów i zasad, która łączy w jedną całość mnóstwo ludzi, którzy żyli na świecie od dawna i żyją, niektórzy są w niebie i w czyśćcu, inni na ziemi, a wszyscy są złączeni w jednym duchu, wspomagają się wzajemnie i ze sobą komunikują. To jest Kościół katolicki, święte ciało, choć w nim dużo członków chorych albo umarłych.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos