Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Kancelaria jest czynna:

- poniedziałki, środy, piątki od 16:00 do 17:30 
- wtorki, czwartki, soboty od 8:00 do 9:00

(W lipcu i sierpniu kancelaria czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od 16:00 do 17:30)

Kancelaria jest nieczynna w niedziele oraz I piątki miesiąca, soboty po I piątku, a także w obowiązujące święta kościelne i święta państwowe wolne od pracy. W ważnych sprawach prosimy o kontakt na numer księdza dyżurnego: 570-979-070. Dziękujemy! 

kontakt


W związku ze zmianami przepisów dotyczących przetwarzania i ochrony danych osobowych (RODO), informujemy, iż wszelkie dokumenty w kancelarii parafialnej mogą być wydawane jedynie osobiście za okazaniem dowodu osobistego lub pisemnego upoważnienia.

W związku z wejściem w życie nowej ustawy informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Archidiecezji Krakowskiej.

Myśl św. Brata Alberta

Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków, w nim jest najpewniejszy środek doprowadzenia wszystkiego ku dobremu. Modlić się, wierzyć nie wątpiąc. Święty Piotr począł tonąć kiedy począł wątpić.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

367200
Dzisiaj: 121
Wczoraj: 307
Ten miesiąc: 10,800