1. Msze św. w naszym kościele w najbliższe niedziele aż do odwołania będą sprawowane bez udziału wiernych. Zgodnie z zaleceniami władz państwowych i Księdza Arcybiskupa skorzystajmy z dyspensy i uczestniczmy (nie tylko oglądajmy) w mszach św. w TV i radiu. W mszach w kościele mogą uczestniczyć zamawiający intencje, które zostaną odprawione planowo. Wejście przez zakrystię. W najbliższą niedzielę msza św. o 11.00 będzie transmitowana przez internetową stronę Facebooka naszej parafii. Nie będzie w niedziele Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

2. Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań grup parafialnych w naszej parafii od 12.03, aż do odwołania. Nie będzie w tym czasie spotkań przygotowujących do bierzmowania, zbiórek służby liturgicznej, jak również spotkań pozostałych grup parafialnych. Nie będzie wydawania żywności z krótkim terminem ważności. Prosimy wszystkie wspólnoty o bezwzględne przestrzeganie tej prośby. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W ważnych sprawach prosimy umawiać się telefonicznie z księdzem dyżurującym w danym dniu.

3. We wtorek wypada w naszej parafii tzw. Kościół Stacyjny. Łączmy się duchowo w modlitwie wielkopostnej i pokucie w tym dniu.

4. Przenosimy na inny termin zaplanowane na ten tydzień rekolekcje dla dzieci. Odbędą się one w bardziej dogodnym czasie.

5. W najbliższą środę msze św. zamówione przy okazji przeniesionych rekolekcji dla dzieci będą odprawione o zamówionych godzinach.

6. Prosimy aby w zaplanowanych na ten tydzień pogrzebach uczestniczyli tylko najbliżsi zmarłej osoby.

7. Zaplanowane chrzty zostaną udzielone w niedziele po mszy św. o 13.00 w kaplicy chrzcielnej.

8. Podziękujemy Bogu za posługę ks. Jana także w późniejszym terminie.

9. Odwołujemy spotkanie parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w późniejszym terminie. Odwołane jest także wtorkowe spotkanie wyborcze Rycerstwa Niepokalanej.

10. Doradca Podatkowy Sławomir Wójtowicz odwołuje także rozliczanie PIT-ów do końca tego miesiąca.

11. W ciągu tygodnia otwarta będzie kaplica adoracji Pana Jezusa. Módlmy się za naszą parafię by Bóg nas zachował od zła przez wstawiennictwo św. Brata Alberta i św. Szarbela.

12. Polećmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: Halina Włoczewska 2 Pułku 13, Józef Marciniak Alb.18, Rozalia Marszałek Alb.28, Józef Druzgała Dyw.5, Janina Maria Krzysiak Alb. 35, Janina Maria Szyszka Kość.6. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…