Czwartek – 13.10.2022 wsp. bł. Honorata Koźmińskiego
6.30 – śp. Zofia Stawiarz – 30 rocznica śmierci
6.30 – śp. Ewa Rosiak
6.30 – śp. Irena Tuszyńska – od wnuczki Natalii z mężem
7.00 – śp. Jan Kasprzak
7.00 – śp. Jan Popiół – od rodziny
7.00 – śp. Jan Gębała – 2 rocznica śmierci
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach: Wielgus, Konopa i Lach
18.00 – śp. Władysława (f) Żegleń – w dniu urodzin
18.00 – śp. Edward Kubas – od wnuczki Justyny
Piątek – 14.10.2022
6.30 – W intencji Klary - w 17 rocznicę urodzin – o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski
6.30 – O nawrócenie grzeszników
7.00 – śp. Robert Sutor – 24 rocznica śmierci
7.00 – śp. Zbigniew Popiół – od siostry Bogumiły z rodziną
7.00 – śp. Mieczysław Bogacz
18.00 – śp. Władysława(f) Szafarska i Bolesław mąż
18.00 – Rycerstwo Niepokalanej
Sobota – 15.10.2022 wsp. św. Teresy od Jezusa
6.30 - śp. Krystyna Parzelska – od członkiń Żywego Różańca
6.30 – śp. Stanisław i Barbara Samiec – od Marii
6.30 – śp. Irena Tuszyńska – od wnuka Kamila z Julią
7.00 – W intencji Teresy Wojtyla – w 65 rocznicę urdzin i z okazji imienin - o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski
7.00 – śp. Józef Romowicz – od rodziny z Gubina
7.00 – śp. Marianna Grządziel – od sąsiadów z os. II Pułku 16, klatka 2
18.00 – śp. Daniela (f) i Bolesław Wąs i zmarli z rodziny
29 Niedziela Zwykła – 16.10.2022
6.30 – śp. W intencji Parafian
8.00 – śp. Marcin Latos – 14 rocznica śmierci
9.30 – śp. Jan Dzieszko – 13 rocznica śmierci
11.00 – W intencji Katarzyny i Roberta - w 15 rocznicę ślubu - oraz w intencji ich dzieci:
Ani i Dominika – o błogosławieństwo i potrzebne łaski
13.00 – W intencji Sary – z okazji urodzin – o błogosławieństwo i potrzebne łaski
14.15 – śp. Danuta Dziadczyk i Bernard Carliej
16.00 – O błogosławieństwo dla Róż Rodziców modlących się za swe dzieci małe i dorosłe o raz o owoce duchowe modlitewnej troski
18.00 – śp. Genowefa Wojnarowska i rodzice: Katarzyna i Wincenty
19.15 – śp. Anna Warmuz
Poniedziałek – 17.10.2022 – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego
6.30 – śp. Zbigniew Popiół – od elektryków walcowni karoseryjnej
6.30 – O nawrócenie grzeszników
7.00 – śp. Longina (f) Mierzwa – od znajomych
7.00 – śp. Stanisław Samiec – od siostry z rodziną
18.00 – śp. Jadwiga Grela–Pekarek, Bogumił Pekarek
18.00 – Wotywna – Odnowa w Duchu Świętym
Wtorek – 18.10.2022 – święto św. Łukasza
6.30 – śp. Krystyna Jamka – od Urszuli i Magdaleny Nowak
6.30 – śp. Stanisław Kaczka
7.00 – śp. Krystyna Grobelna
7.00 – śp. Leon Zieliński – od sąsiadów
18.00 – śp. Józefa (f) Baran – 6 rocznica śmierci
18.00 – śp. Czesław Surmiak – 33 rocznica śmierci
Środa – 19.10.2022
6.30 – śp. Ryszard Gadzina – 21 rocznica śmierci
6.30 – śp. Józef Kleszcz – od przyjaciół: Krzysztofa i Włodzimierza z prokuratury
7.00 – śp. Jan Niedośpiał – 20 rocznica śmierci
7.00 – śp. Krystyna Grobelny – od wnuczki Iwony z rodziną
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – 20.10.2022 uroczystość św. Jana Kantego
6.30 – śp. Krystyna Jamka – od zespołu pracowni Voxel
6.30 – śp. Piotr Metlak – od córki Edyty z mężem
7.00 – śp. Krystyna Panuś – od siostry Haliny z rodziną
7.00 – śp. Józef Kleszcz – o rodziny Urbaniaków
7.00 – śp. Ewa Ludomirska – od Aleksandra Dziwota
18.00 – śp. Aniela i Antoni Jamioł
18.00 – śp. Ludwika (f) i Andrzej Twardy