Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Już od piątku (28 lutego 2020 roku) w kinach zagości “Najświętsze Serce” - pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym.

„Nic stosowniejszego nie mogliście podjąć celem naprawienia zła naszych czasów” - napisał papież Benedykt XV, po tym jak Polacy oddali się Sercu Jezusowemu w 1920 roku na Jasnej Górze w czasie, gdy bolszewicy stali u bram Warszawy.

Wiemy, że dobrze skończyła się historia Cudu nad Wisłą, który wydarzył się chwilę po tym akcie. Ale kultowi Sercu Jezusa towarzyszy 12. obietnic, które Jezus przekazał za pośrednictwem św. Małgorzaty Marii Alacoque.

Ale uwaga: ku miłemu zaskoczeniu film jest w ponad 110 kinach w Polsce! To wspaniale rokuje, byle tylko w dopisali widzowie. A więc… kto chce zobaczyć “Najświętsze Serce” - niech pojawi się w kinie najbliżej 28 lutego! Dzięki temu film będzie dłużej i chętniej grany.

zobacz gdzie masz najbliższe kino


Myśl św. Brata Alberta

Żadnych niepokojów nie chce Pan Bóg, ani o własną doskonałość też nie, bo w końcu - jeśli chcesz coś dobrego, a nie możesz, Bóg jak uczynek nagradza tę chęć.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

367199
Dzisiaj: 120
Wczoraj: 307
Ten miesiąc: 10,799