Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Od 22 czerwca 2020 r. w Archidiecezji Krakowskiej zostaje wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym.

Do Poradni Życia Rodzinnego przy naszej parafii obowiązują zapisy on-line poprzez stronę Fundacji Towarzyszenia Rodzinie. Adres strony ftrodzinie.pl

Osoby niezapisane poprzez system nie będą przyjmowane w Poradni.

KOMUNIKAT W SPRAWIE KATECHEZ DLA NARZECZONYCH I PORADNI ŻYCIA RODZINNEGO

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie z dniem 6.06.2020 r. przywraca w Archidiecezji Krakowskiej możliwość organizowania katechez dla narzeczonych w trybie stacjonarnym, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm wynikających z ograniczeń wprowadzonych przez władze państwowe w związku ze stanem epidemii.

Dla osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w katechezach stacjonarnych lub też odczuwają obawę przed zarażeniem, utrzymana zostaje forma katechez online organizowanych przez Fundację Towarzyszenia Rodzinie. Od 22.06.2020 r. zostaje wznowiona praca Poradni Życia Rodzinnego, do których będą obowiązywały zapisy internetowe poprzez stronę Fundacji Towarzyszenia Rodzinie (ftrodzinie.pl). Zapisy rozpoczną się po 17 czerwca 2020 r.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim kapłanom, doradcom życia rodzinnego, środowisku psychologów i terapeutów związanych z Fundacją Towarzyszenia Rodzinie, za podejmowanie w czasie trwania pandemii różnych inicjatyw związanych z towarzyszeniem narzeczonym, małżonkom i rodzinom naszej archidiecezji.

Ks. dr Paweł Gałuszka
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin
Kurii Metropolitalnej w Krakowie

dr Urszula Miernik
Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego
Archidiecezji Krakowskiej

Myśl św. Brata Alberta

Nikt nie idzie sam do nieba. Rozbić naczynie, zapach się rozejdzie. Nie tylko będziemy Boga kochać, ale inni Go przez nas pokochają. A to jest coś.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

367204
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 307
Ten miesiąc: 10,804