Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Drogi czytelniku!
Przekonaj się, że Bóg Ojciec nie tylko pokazuje nam jak być ojcem, ale także daje nam do tego siłę!

Dziś ojcowie stają przed wieloma trudnościami i przeszkodami, które wcześniejszym pokoleniom nie były znane. Jak być dla swoich synów i córek wiarygodnym autorytetem? Jak wychowywać dzieci i kształtować ich życiowe postawy zgodnie z tradycyjnymi wartościami? Jak łączyć rolę ojca z pracą zawodową? Jak być świadkiem wiary dla swoich dzieci?
To tylko niektóre z licznych i palących pytań, z którymi zmierzyli się autorzy tej książki: S.M. Urszula Kłusek; koordynator Ruchu Mężczyzn św. Józefa, Andrzej Lewek; założyciel i prezes Fundacji Instytut św. Brata Alberta, Leszek Podolecki; liderka Edukacji Finansowej CROWN, Anna Kulbacka OV, Jacek Pulikowski; S.M. Salwatora Grzesik ABMV i br. Tadeusz Ruciński FSC.

Ta książka to pełen praktycznych rad przewodnik, który każdemu mężczyźnie pomoże jeszcze lepiej wypełniać misję bycia tatą na wzór Boga Ojca!

SPRAWDŹ...

Myśl św. Brata Alberta

Dobrego Pana mamy, który ma w ręku wszystko aż do najdrobniejszych szczegółów.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos