Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

Jasna Góra, 3 października 2021

 


„Przyjdźcie do mnie wszyscy” to hasło przewodnie III Pielgrzymki Przedsiębiorców, na którą pragniemy zaprosić przedsiębiorców z całej Polski. Spotkajmy się 3 października 2021 r. na Jasnej Górze.

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zapraszamy także freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów oraz osoby samozatrudnione (to też są przedsiębiorcy).

Wszystkim nam towarzyszy niepewność jutra i mamy podobne problemy. Jako pracodawcy odpowiadamy za własne rodziny, za naszych pracowników i ich bliskich. Dźwigamy ogromny ciężar odpowiedzialności. Działamy dziś w sytuacjach ekstremalnych i tylko razem, wspierając się wzajemnie, możemy podołać problemom i być silni.

Wychodząc naprzeciw istniejącym potrzebom i pragnieniom wszyscy na Jasnej Górze zawierzmy swoje firmy Bogu przez Niepokalane Serce Maryi. Oprzyjmy nasze nadzieje, problemy i zadania na skale wiary, która jest trwała i która nigdy nie zawodzi.

Bądźmy razem na Jasnej Górze.

Rejestracja i szczegółowy program: www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

W programie m. in. wystąpienia gości specjalnych, świadectwa przedsiębiorców, Msza Św. w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej.

Myśl św. Brata Alberta

Iść zawsze naprzód, choćby po gorzkich zawodach i szalejących bałwanach morskich, gdy opieka Boska nad nami, przed niczym zaś się nie cofać, a na wszystko być gotowym, jeśli Bóg czego od nas zażąda.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

326438
Dzisiaj: 89
Wczoraj: 355