Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

  1. Rycerze Kolumba z rady działającej przy naszej parafii w porozumieniu z Rycerzami z Ukrainy i archidiecezją lwowską organizują zbiórkę rzeczy najbardziej potrzebnych dla ludności cywilnej. Zbieramy przede wszystkim leki i środki opatrunkowe, ciepłe ubrania, koce, śpiwory, odzież termiczną, żywność długoterminową oraz agregaty prądotwórcze. Przyjmujemy tylko nowe rzeczy. W najbliższą niedzielę zebrane dary trafią do magazynu w Centrum Jana Pawła II skąd zostaną przetransportowane bezpośrednio do Lwowa. Dary prosimy składać w salce obok kancelarii parafialnej od godz. 17 do 19 codziennie do soboty włącznie.  

  2. W dalszym ciągu ofiary na pomoc Ukrainie można składać do skarbon św. Józefa i św. Antoniego z tyłu kościoła. Za wrażliwe serca i wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać!

Myśl św. Brata Alberta

Patrzę na Jezusa w Jego Eucharystii: czyż Jego miłość mogłaby obmyśleć jeszcze coś piękniejszego? Skoro jest Chlebem i my bądźmy chlebem. Skąpy jest ten, kto nie jest jak On. Dawajmy siebie samych.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

392992
Dzisiaj: 15
Wczoraj: 174
Ten miesiąc: 6,191