Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

  1. Rycerze Kolumba z rady działającej przy naszej parafii w porozumieniu z Rycerzami z Ukrainy i archidiecezją lwowską organizują zbiórkę rzeczy najbardziej potrzebnych dla ludności cywilnej. Zbieramy przede wszystkim leki i środki opatrunkowe, ciepłe ubrania, koce, śpiwory, odzież termiczną, żywność długoterminową oraz agregaty prądotwórcze. Przyjmujemy tylko nowe rzeczy. W najbliższą niedzielę zebrane dary trafią do magazynu w Centrum Jana Pawła II skąd zostaną przetransportowane bezpośrednio do Lwowa. Dary prosimy składać w salce obok kancelarii parafialnej od godz. 17 do 19 codziennie do soboty włącznie.  

  2. W dalszym ciągu ofiary na pomoc Ukrainie można składać do skarbon św. Józefa i św. Antoniego z tyłu kościoła. Za wrażliwe serca i wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać!

Myśl św. Brata Alberta

Nikt nie idzie sam do nieba. Rozbić naczynie, zapach się rozejdzie. Nie tylko będziemy Boga kochać, ale inni Go przez nas pokochają. A to jest coś.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos