Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

 1. Kalendarz Liturgiczny
  - wtorek – wspomnienie św. Dominika
  - środa – wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy
  - czwartek – święto św. Wawrzyńca
  - piątek – wspomnienie św. Klary
 1. We wtorek swoje imieniny obchodzi ks. Dominik. Z tej okazji pragniemy życzyć mu błogosławieństwa Bożego i opieki jego świętego patrona w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.

 2. W przyszłą niedzielę kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec, o 18.00 Msza Święta a po niej Procesja Światła wokół kościoła. 
 1. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę w poniedziałek 14 sierpnia na obchody 82 rocznicy śmierci św. Maksymiliana Kolbego do Harmęż, a następnie do byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz na uroczystą Mszę Świętą przy bloku śmierci o godz. 10.30. Szczegóły wyjazdu i uroczystości w gablocie Rycerstwa Niepokalanej. 
 1. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach, którzy od dziś do piątku zdążają z Krakowa na Jasną Górę

  Polećmy naszych zmarłych parafian:. Janina Błaszczyk z II Pułku Lotn. 3 Barbara Wyroba z Dywizjonu 5,  Stefan Krzemień z Dywizjonu 19. Wieczny odpoczynek...

Myśl św. Brata Alberta

Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków, w nim jest najpewniejszy środek doprowadzenia wszystkiego ku dobremu. Modlić się, wierzyć nie wątpiąc. Święty Piotr począł tonąć kiedy począł wątpić.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352357
Dzisiaj: 76
Wczoraj: 158
Ten miesiąc: 5,701