Telefon do księdza dyżurnego: 570-979-070

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki zakonnika Patrona Polski i polskiej młodzieży, w środę świętych męczenników Andrzeja Kim Teagon prezbitera i Pawła Hong Hasang i towarzyszy, w czwartek Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty, w sobotę św. O. Pio z Pietrelciny prezbitera.

  2. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na comiesięczną mszę św. wotywną o Duchu św. o godz. 18.00 w poniedziałek.

  3. W piątek nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O 17.00 różaniec z prośbami, msza św. i błogosławieństwo olejem św. Szarbela.

  4. W sobotę przed mszą wieczorną nabożeństwo ku czci św. O. Pio.

  5. W przyszłą niedzielę dzień szczególnej modlitwy za młodzież zwłaszcza w naszej parafii i związana z tym zbiórka do puszek. Z zebranych środków w ubiegłym roku szkolnym udało się w całości sfinansować kurs lektorski oraz adwentowy i wielkopostny dzień skupienia, kierowany głównie do kandydatów do bierzmowania. 

  6. Polećmy zmarłych naszych parafian: Marcin Kościółek II Pułku 24. Wieczny odpoczynek...

Myśl św. Brata Alberta

Po co się niepokoić, wszak Bóg w nas, a my w Nim, a poza tym wszystko takie mało znaczące.

Parafialny Zespół Caritas „Samarytanin” poszukuje osób-wolontariuszy  dysponujących wolnym czasem w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz wolontariuszy do pomocy w opiece nad ciężko chora osobą w domu. Kontakt na telefon Zespołu lub w kancelarii. Tel. 730-898-160

 

Copyright © Parafia Świętego Brata Alberta w Krakowie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos

352353
Dzisiaj: 72
Wczoraj: 158
Ten miesiąc: 5,697